EN SK

AdventureLand

+421 313 262 000

AdventureLand je vonkajšie multifunkčno-edukatívne ihrisko pre deti aj dospelých bez vekového obmedzenia. Rozprestiera sa na ploche 13.224,27 m² na brehu Dunaja priamo v areáli x-bionic sphere.

AdventureLand je určený najmä pre hotelových hostí, ktorí sú ubytovaní vo Family izbách, čo im umožňuje bezprostredný prístup na ihrisko rovno z hotelovej izby. Avšak, v priestoroch nášho vonkajšieho ihriska veľmi radi privítame aj bežnú verejnosť, ktorá si môže zakúpiť vstup na recepcii hotela.

Okrem toho môžete v priestoroch AdventureLand usporiadať detskú či rodinnú oslavu, alebo ich využiť na teambuilding či firemnú akciu.

 

Otváracie hodiny počas leta:

štvrtok - piatok 13:00 – 20:00

sobota – nedeľa 9:00 – 20:00

 

Vstupné do AdventureLand:

Od 8.7.2017 celodenné vstupné 3€, pre držiteľov x-card 2,50€  / osoba (dospelý aj dieťa) 

Celodenný je zároveň konzumné v AdventureLand Bistre (bufet), reštaurácii Olym-Pick a reštaurácii APANI® Vstupenky si môžeš kúpiť na recepcii X-BIONIC® HOTEL.

*Po zaplatení vstupného do AdventureLand dostanete poukaz v hodnote 3€, ktorý si môžete uplatniť pri kúpe jedla a nápojov v bufete – AdventureLand Bistro, reštaurácii Olym-Pick a APANI®. Tento poukaz odovzdajte personálu pred zaplatením. Poukaz nie je vymeniteľný za hotovosť. Je platný 14 dní od dátumu vydania. Hodnotu poukazu Vám odpočítame z celkovej hodnoty objednávky. Poukazy je možné kombinovať. Z poukazov nevydávame a nie sú vymeniteľné za hotovosť. Poukaz je platný 14 dní od dátumu vydania.

v