EN SK

Valentín v x-bionic® sphere

+421 313 262 000

Doprajte si nezabudnuteľnú romantiku v našom jedinečnom rezorte a oslávte spolu s vašim partnerom alebo partnerkou Valentín v x-bionic® sphere. Pripravili sme pre vás Valentínsky pobyt v X-BIONIC® HOTEL, či Valentínsku večeru v reštaurácii APANI® alebo Valentínske túlenie v našom originálnom kine Tuli® Cinema.

 
 
 
 

Valentínsky pobyt v x-bionic® sphere

Prekvapte romantickým Valentínom. Doprajte si nezabudnuteľnú romantiku a dva dni sa venujte len svojmu partnerovi alebo partnerke. Užite si spoločné chvíľky pri valentínskej večeri, relaxujte v luxusnom wellnesse alebo sa objednajte na voňavú relaxačnú masáž.

Cena pre 2 osoby: 269€

  • 1 noc pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe
  • 3-hodinový vstup do wellness
  • valentínska večera v reštaurácii APANI®
  • 20% zľava na masáž 

Valentínska večera v reštaurácii APANI®

U nás na Valentína nečakáte

U nás môžete Valentína osláviť s vašou láskou už počas víkendu pred sviatkom zaľúbených. Vychutnajte si atmosféru Ázie v reštaurácii APANI®, kde pre vás pripraví exotické štvorchodové menu šéfkuchár Alexander Illeš, ktorý sa pri jeho zostavovaní inšpiroval svojou nedávnou cestou do Indonézie. Čaká na vás večer plný ázijských gastronomických noviniek, privítanie pohárom prosecca a zážitok chutí a vôní. 14. februára čakajú na vás aj príjemné tóny v interpretácii pianistu. Večer s vaším partnerom bude nezabudnuteľný darček, ktorým očaríte.

MENU

PREDJEDLO

Gratinované ustrice so sladkou chilli omáčkou a šalotkou

POLIEVKA

Hovädzí vývar s cukrovým hráškom

HLAVNÉ JEDLO

Pacific pompano - Maslová ryba pečená v banánovom liste s koriandrom, zázvorom a pečenou ryžou

Gyuniku -Hovädzí steak s hubami, klíčkami, cukrovým hráškom a miskou ryže

DEZERT

Heisse liebe - Flambované horúce maliny a vanilková zmrzlina

9.–18. február 2018

Cena: 99 € / 2 osoby

Valentínske túlenie v Tuli® Cinema

Darujte si na sviatok zamilovaných filmový zážitok v Tuli® Cinema. Váš večer bude výnimočný ak ho strávite v spoločnosti filmu Päťdesiat odtieňov slobody. Poďte sa zabaviť a potešiť sladkým darčekom v súkromí pohodlných tuli vakov. Romantika dňa znásobená luxusnou filmovou ponukou z vás urobí ten najoriginálnejší valentínsky darček.

14. februára 2018

18:00 Päťdesiat odtieňov slobody / MD Maďarský dabing

20:00 Päťdesiat odtieňov slobody / ST Slovenské titulky

Cena: 5,50€ na osobu