EN SK

LONGINES FEI JUMPING NATIONS CUP™ OF SLOVAKIA 2018

26. - 29. April 2018

Štartovacie listiny a výsledky pre CSIO 5* nájdete TU.

Štartovacie listiny a výsledky pre CSI YH1* nájdete TU.

x-bionic® sphere v slovenskom Šamoríne bol vybraný ako dejisko Longines FEI Jumping Nations Cup™, ktorého hlavným sponzorom je po prvýkrát Longines. Bude to po prvý raz čo sa na Slovensku bude konať Národný pohar 1. divízie. Zároveň to bude slovenská premiéra v hosťovaní jazdeckého podujatia na úrovni piatich hviezdičiek. Toto podujatie sa uskutoční od 26. do 29. apríla. Longines FEI Jumping Nations Cup™ je najväčšou a najstaršou tímovou parkúrovou súťažnou sériou, ktorej predchádza 13 kvalifikácií. Tie sa konajú na troch svetových kontinentoch. Longines FEI Jumping Nations Cup™ of Slovakia 2018 bude 29. apríla štvrtým podujatím súťažnej série. Zúčastnia sa na ňom špičkoví jazdci z ôsmich pozvaných krajín vrátane Slovenska (hosťovacia krajina) — medzi nimi aj Taliansko, Švajčiarsko, Nemecko, Švédsko, Írsko, Španielsko a Belgicko — ktorí budú súperiť o kvalifikáciu na Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final v španielskej Barcelone (4.-7. október 2018). Finálny zoznam jazdcov bude zverejnený štyri týždne pred začiatkom podujatia.

Okrem svetovej súťaže CSIO5*, Longines FEI Nations Cup™ Jumping of Slovakia 2018 bude počas podujatia hostiť niekoľko súťaží CSI2* a ponúkne tiež celý rad CSIYH1* Young Horse classes. Celé podujatie sa uskutoční na takmer 380 000 metroch štvorcových v x-bionic® sphere, kde sa nachádza najmodernejšie jazdecké zariadenie, ktoré zahŕňa 680 stálych stajní, dostihovú dráhu s dĺžkou 1,6 kilometra, a štyri výnimočné priestory pre súťažiacich: trávnatý Hlavný parkúr, Octagon Arénu a pieskové Respect a Farrier’s arény.

Tím Longines FEI Nations Cup™ Jumping of Slovakia 2018 oddane pracuje na tom, aby nepriniesol iba víkendové špičkové športové podujatie, ale tiež neprekonateľnú skúsenoť pre 600 koní a ich jazdcov. Riaditeľ podujatia Denis Monticolo — ktorý okrem iného organizuje aj Longines Athina Onassis Horse Show vo francúzskom St. Tropez — bude mať celé podujatie pod palcom. Traťový dizajnér “Maestro” Uliano Vezzani, ktorý navrhol trate pre 2013 FEI World Cup Final v Göteborgu a pre niekoľko Longines Global Champions Tour Grand Prix Finals, bude dozerať aj na tieto víkendové trate.

Vstup je zadarmo.

 

LIVE STREAM 

Športový program

Športový program


Stiahnuť

FEI SCHEDULE


Stiahnuť

VIP zóna

Rezervujte si miesta vo VIP aréne a užite si jedinečný výhľad na priebeh celej súťaže v hlavnej aréne, prvotriedny servis a chutné a čerstvé jedlo. VIP aréna vám ponúka unikátny zážitok už s príchodom prvých ranných lúčov, ktoré vás budú sprevádzať počas celého dňa so službami all inclusive medzinárodnej kuchyne.  

Viac informácií a rezervácie: denis@x-bionicsphere.comPartneri LONGINES FEI JUMPING NATIONS CUP™ OF SLOVAKIA 2018


map